Županijsko natjecanje Varaždin 2019

Ispis
Korisnička ocjena:  / 0
LošeNajbolje 
Kategorija: dvd rem
Kreirano Ponedjeljak, 09 Rujan 2019 Ažurirano Ponedjeljak, 30 Studeni -0001 Objavljeno Ponedjeljak, 09 Rujan 2019 Napisao/la Danijel 7_2019

Sve je započelo 2016. godine s idejom o osnivanju kategorije mladeži. Okupljene su ekipe, prikupljena financijska sredstva i kupljena oprema za vježbanje. Međutim, tada je došlo do problema u vidu nedostatka terena za vježbanje. Navedeni problem riješen je uvježbavanjem ekipa mladeži na poligonima DVD-a Strmec i Novi Marof, kojima se ovim putem zahvaljujemo. Nakon 2 godine, točnije 2018. našli smo potrebni teren u našem mjestu i u suradnji sa velečasnim Josipom Pavlekom mladež uvježbavali na parceli župe Remetinec. Upravo 2018. godine mladež je sudjelovala na 1. KUP-u VZVŽ-a za djecu i mladež te zauzela 2. mjesto (ženska mladež) te 3. mjesto (muška mladež). Zbog radova na navedenoj parceli ove godine bili smo prisiljeni naše ekipe ponovno voziti i uvježbavati u Novom Marofu, međutim trud se isplatio. Tri i pol godine od osnivanja ekipa mladeži, jučer 08.09.2019. godine na županijskom natjecanju djece i mladeži VZVŽ-a u Varaždinu ostvareni su povijesni rezultati za naše društvo. Muška mladež osvojila je 3. mjesto te se kvalificirala na državno natjecanje iduće godine. Da stvar bude još bolja, pobrinula se ženska mladež koja je zauzela 2. mjesto i pridružila se dečkima na državnom natjecanju. Na kraju valja napomenuti, kako je ženska mladež osvojila i 1. mjesto u KUP-u VZVŽ-a za djecu i mladež i time potvrdila i zaključila uspješnu sezonu.

img 20190908_204544

Copyright 2011 Županijsko natjecanje Varaždin 2019. Sva prava pridržana DVD Remetinec
Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free