Smotra opreme i dodjela diploma

Ispis
Objavljeno Ponedjeljak, 04 Lipanj 2012 Napisao/la Danijel

 SMOTRA OPREME I DODJELA DIPLOMA

         Dana 3.6.2012. u organizaciji VZG Novi Marof održana je smotra vatrogasne opreme. Naše društvo zajedno sa ostalim društvima zajednice, prikazalo je svoju opremu sa kojom raspolaže. Smotra opreme bila je održana ispred Protupožarnog centra Novi Marof. Smotri opreme prisustvovao je gradonačelnik grada Novog Marofa. Uz prezentiranje opreme svako društvo je ukazalo i na eventualne nedostatke kod opreme. Naše društvo ukazalo je na loše usisne cijevi, koje su potrebne prilikom intervencije ili izvođenja vježbi. Također društvo raspolaže sa vrlo starom vatrogasnom crpkom.

 

Nakon završetka smotre predsjednik vatrogasne zajednice podijelio je uvjerenja za stečena nova zvanja članova zajednice. Članovi našeg društva osposobljeni su za zvanje Vatrogasac 1. klase i Vatrogasni dočasnik. Novi Vatrogasci I. klase našeg DVD-a su: Vanja Kurtović, Darko Maltar, Damir Puškadija, Danijel Puškadija, Dominik Turković i Karlo Turković. Za Vatrogasnog dočasnika osposobljeni je Mihael Horvat. 


Copyright 2011 Smotra opreme i dodjela diploma . Sva prava pridržana DVD Remetinec
Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free